elma energia

ELMA ENERGIA sp. z o.o. 10-192 Olsztyn ul. Wioślarska 18
tel: +48 89 523 84 90 fax: +48 89 675 20 85
e-mail: elma@elma-energia.pl

Targi ENERGETAB 2018

Zapraszamy na targi Energetics 2017 do Lublina

Zapraszamy na Energetab 2017

Zaproszenie na Energetab 2017

Zaproszenie na Targi Górnicze

Hannover Messe 2017 zaproszenie

Middle East Electricity Fair , 14-16.02.2017, Dubai

W dniach 14-16.02.2017 r nasza firma weźmie udział w największym wydarzeniu  rynku elektro- energetycznego w tej części świata -  targach Middle East Electricity w Zjednoczonych Emiratach Arabskich

Życzenia świąteczne 2016

 

 

Kontrakt o współpracy z firmą Circutor

W dniu 14.09.2016 r., firma Elma energia sp. z o.o. podpisała oficjalny kontrakt o współpracy z hiszpańską firmą Circutor. Podpisanie kontraktu miało miejsce podczas targów Energetab w Bielsku-Białej.

 

Dziękujemy za udział w targach ENERGETAB

Szanowni Państwo

Pragniemy podziękować za Państwa liczny udział w targach ENERGETAB  w Bielsku-Białej Cieszmy się, że mogliśmy się spotkać i porozmawiać z naszymi Klientami i Kontrahentami.Dziękujemy również za zainteresowanie naszą ofertą. Liczymy na owocną współpracę po targach. 

Poniżej zdjęcia z targów. 

 

 

Targi ENERGETAB 2016 Bielsko-Biała

Zapraszamy na Targi ENERGETAB w Bielsku-Białej

Czytaj więcej...

Targi ENERGY SHOW 2016 , Dublin, 6-7 kwiecień 2016

 Dzięki uprzejmości Wydziału Promocji Handlu i Inwestycji Ambasady Polskiej w Dublinie, firma Elma energia bierze udział w największych targach energetycznych w Irlandii-"Energy Show". Zapraszamy do odwiedzenia stoiska Ambasady podczas targów w dniach 6-7.IV.2016 r. Będziemy do Państwa dyspozycji na stoisku F9. 

Strona targów ENERGY SHOW

 

Życzenia Wielkanocne

 Z okazji Świąt Wielkanocnych życzymy naszym Klientom i Partnerom pokoju, wiary i miłości. By nadchodzący czas był przepełniony spotkaniami z rodziną i odpoczynkiem, który doda sił i zmotywuje do podejmowania kolejnych wyzwań, a nadchodząca wiosna wypełni słońcem Państwa życie osobiste i zawodowe. 

Czytaj więcej...

XIX Międzynarodowe Targi Energetyki i Elektrotechniki "ENEX"

Targi "ENEX" 30-31.03.2016 r. Kielce

Czytaj więcej...

Życzenia Świąteczne

Najserdeczniejsze życzenia świąteczne dla wszystkich naszych klientów, współpracowników,
kontrahentów i przyjaciół składają Zarząd oraz Pracownicy Elma energia Sp. z o.o.

 

 

 

 

China International Industry Fair

Dzięki zaproszeniu  Wydziału Promocji Handlu i Inwestycji w Szanghaju firma Elma energia uczestniczyła w ´’China International Industry Fair’’ Jest to to najważniejsze wydarzenie branży przemysłowej w Chinach, które  stanowi istotną platformę do wymiany informacji i technologii. Targi odbywają się  w  nowoczesnej hali „Narodowego Centrum Wystaw i Konferencji"  w Szanghaju. 

Czytaj więcej...

Targi ENERGETICS 2015

Serdecznie zapraszamy na Targi ENERGETICS do Lublina

Czytaj więcej...

Dziękujemy za Państwa udział w targach Energetab 2015

Firma Elma energia sp. z o.o.pragnie serdecznie podziękować za Państwa udział w targach ENERGETAB 2015. 
Udział naszej firmy w tegorocznych Targach był nie tylko ciekawym doświadczeniem ale pozwolił nam na zaprezentowanie
nowych produktów i rozwiązań z zakresu kompensacji mocy biernej.
Najważniejsza jednak na tych Targach była dla nas możliwość spotkania się z naszymi kontrahentami i partnerami. 
Żywimy głęboko nadzieję, że odbyte spotkania przyczynią się zarówno do rozwinięcia dotychczasowej współpracy jak też nawiązania tej przyszłej.

 

Zaproszenie na Energetab 2015

Zapraszamy na nasze stoisko na Targach „ENERGETAB 2015” odbywających się w dniach 15-17.09.2015. Pawilon N, stanowisko 24. Zaprezentujemy miedzy innymi nowy, unikalny w skali Europy stycznik zespolony naszej produkcji. Zapraszamy!

Zapraszamy na targi Katowice 2015

Zapraszamy na nasze stoisko na Międzynarodowych Targach Górnictwa, Przemysłu Energetycznego i Hutniczego „Katowice 2015” odbywających się w dniach 8-11.09.2015. Stanowisko B18.

20 Lat minęło....

Nasza firma od dwudziestu lat opracowuje i wdraża najnowocześniejsze rozwiązania z dziedziny kompensacji mocy biernej. Wiele z tych rozwiązań zdobyło nagrody czy wyróżnienia branżowe lecz dla nas najważniejsze jest zaufanie jakim obdarzają nas nasi klienci gdyż to o nich myślimy tworząc coraz to nowe urządzenia, dbając o jakość czy funkcjonalność rozwiązań. Cieszymy się, że udaje nam się dopasować do oczekiwań naszych klientów i jesteśmy przekonani, że kolejne lata wspólnych doświadczeń zaowocują nowymi generacjami urządzeń oraz przyniosą nam równie wiele satysfakcji. Z okazji tej rocznicy na tegorocznych targach EXPOPOWER w Poznaniu otrzymaliśmy pamiątkową statuetkę, którą w imieniu Firmy odebrała Wiceprezes, Pani Iwona Durczak. 

ISO 9001:2008

Firma ELMA Energia nieustannie podnosi jakość zarówno swoich wyrobów jak i wszelkich procesów związanych z jej działalnością. Działalność Firmy jest pod stałą kontrolą i opieką specjalistów od jakości zarządzania czego wyrazem jest zawsze aktualna certyfikacja jakości ISO 9001:2008. 

PIGE

Miło nam poinformować, że firma ELMA Energia sp. z o.o. została przyjęta w poczet członków Polskiej Izby Gospodarczej Elektrotechniki. Jesteśmy przekonani, że dzięki wymianie myśli i doświadczeń pomiędzy członkami Izby zdobędziemy nową wiedzę, którą będziemy wykorzystywać do nieustannego udoskonalania naszych urządzeń. 

 

ENERGETICS 2014

W dniach 18-20 listopada 2014 nasi przedstawiciele będą do Państwa dyspozycji na Lubelskich Targach Energetycznych "ENERGETICS" w Lublinie.

Zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska nr 21.

ENERGETAB

W dniach 16-18 września 2014 nasi przedstawiciele będą do Państwa dyspozycji na Międzynarodowych Targach Energetycznych "ENERGETAB" W Bielsku-Białej.

Zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska 23 w hali N.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem